KONST / Litografier / Litografier 16143447
nr 1614 3447
Litografier
5 st, Militärer, Första Lifgrenadjärregementet, yttermått inklusive ram: 36x26 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:11:51
100 kr
150 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor